Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
piątek, 29.06.2007
    9 lipca 1997 roku na fali 89,2 radio jard zaistniało w świadomosci białostoczan. 10 lat Radia jard to jednak nie tylko wspomnienia. Przez ten czas radio promowało wiele gwiazd, wiele przebojów - przez te lata programy radiowe prowadziło wielu prezenterow. Jedną z barwniejszych postaci jest Rogers COOL WILSON
    Pochodzacy z Sierra Leone prezenter w Polsce mieszka juz ponad 20 lat, kilka lat temu współpracował z Telewizją Bialystok, mogliśmy ogladać go m.in. w programie ,,Osobliwości'. W radiu Jard prowadzi programy od 2004 roku.
     Ze słuchaczami ma okazje rozmawiać nie tylko telefonicznie, jest gościem specjalnym na wieczorkach tanecznych w klubie rozrywki krag, a z zespołem muzycznym nawet wystepuje na scenie.
    W swoich programach niejednokrotnie opowiada o kulturze, tradycjach i obyczajach krajów afrykanskich. Słuchaczom najchetniej przybliza muzykę regge i soul.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.