Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
czwartek, 27.09.2007
    III Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych, odbędzie się 4-go października 2007r. w Kompleksie Hotelowym Nad Zalewem w Wasilkowie. Impreza ta ma na celu promowanie działalności artystycznych osób niepełnosprawnych i ich terapii poprzez sztukę.
     Pierwsze dwie edycje festiwalu utwierdziły organizatorów w przekonaniu, że warto przygotowywać imprezy podczas których sprawni inaczej mogą zaprezentowac swoje umiejętności w róznych dziedzinach. W trzeciem już festiwalu mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne kształcące się w szkołach lub ośrodkach dla osób niepełnosprawnych oraz zespoły i grupy integracyjne ze szkół i domów kultury. Przedmiotem oceny jury festiwalu będą inscenizacje, taniec, przedstawienia, piosenki oraz wystawione prace. Na tegoroczną edycję festiwalu twórczości osób niepełnosprawnych organizowanego przez firmę JARD będą składały się różnorodne punkty programowe o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Będzie można obejrzeć m.in. wystawę malarstwa, rzeźby, fotografii oraz form użytkowych. Uczestnicy imprezy, którzy przyjadą do Wasilkowa będą mogli zawiązać szereg nowych znajomości oraz skorzystać z niepowtarzalnej okazji do relaksu. Organizatorzy przygotowali zabawę dyskotekową oraz imprezę przy ognisku. W programie znalazł się m.in. konkurs tańca, konkurs piosenki a także konkurs teatralny i literacki. Patronat medialny sprawują Jard Media. Sponsorem imprezy jest z kolei sieć sklepów papierniczych Rebis. Wszystkie informacje na temat tego przedsięwzięcia można także znaleźć na stronie internetowej www.jard.pl
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.