Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 13.07.2009
    Wielkie urodziny białostockiego Radia Jard 89,2 FM! Białostockie Radio Jard 89,2 fm. gra już dwanaście długich lat. Ten wspaniały wynik był możliwy do osiągnięcia tylko dzięki wspaniałym słuchaczom. To właśnie dla nich radiostacja z Białegostoku zorganizowała wielki festyn urodzinowy, jaki odbył się w hali namiotowej przy Klubie Rozrywki Krąg.
     W minioną niedzielę w białostockim Klubie Rozrywki Krąg odbył się wielki festyn z okazji 12’tych urodzin Radia Jard 89,2 fm. Dla tysięcy białostoczan Radio Jard towarzyszy niemal codziennie. Niektórzy nie rozstają się z nim nawet w nocy.
     Całość imprezy odbywała się w hali namiotowej przed Kręgiem, gdzie do tańca i wspólnej zabawy zachęcały zespoły podlaskiej sceny muzycznej: Maxx Dance, Marcin Siegieńczuk, Holiday, Fantastic Boys, Vexel i Julio.
     Najbardziej znane rosyjskie i nie tylko przeboje zaprezentowała formacja z Inowrocławia ZaNoZa.
     Oficjalnym rozpoczęciem festynu był wjazd na scenę tortu urodzinowego. Świeczki na torcie zdmuchnął właściciel radia Jarosław Dziemian, a także sami prezenterzy.
     Na imprezę przybył również Stanisław Celmer z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stwierdził, że na palcach jednej ręki można policzyć podobne stacje radiowe w Polsce.
     Główną atrakcją imprezy był pokaz Światowej Rewii „Imperium”, która na scenie pokazywała się aż trzykrotnie z najwspanialszymi tańcami świata.
     Podczas trwania urodzinowego festynu został wręczony rower, który był nagrodą w radiowym konkursie sms’owym. Zwycięzca, pani Wiesława Jacewicz, jest bardzo wierną słuchaczką Radia Jard.
     Urodzinowy festyn, wspólnie z prezenterami radia prowadziła piosenkarka Emmi - Gosia Kosik, dla której Radio Jard jest ważną stacją już od 5 lat.
     Radio Jard jest jedną z najczęściej słuchanych stacji radiowych w Białymstoku. Codziennie przed radioodbiornikami zasiada kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.