Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
wtorek, 13.03.2007
    Już od 5 lat Przedsiębiorstwo Wielobrańżowe Jard organizuje nielada gratkę dla białostoczanek, są to wybory Mężczyzny B-stoku. Nagrodę główną, ufundowaną przez warszawskie biuro podróży Span Travel-wycieczkę na Teneryfę zdobył Krzysztof Packiewicz.
    
     W sobotni wieczór 10 marca Klub Rozrywki Krąg rozgrzany był do czerwoności przez damską część widowni-sprawiło to 12stu przystojnych meżczyzn, który rywalizowali o miano tego najprzystojniejszego. Podczas imprezy wystąpiły zespoły Preludium, Adam Bend oraz Marcin Siegieńczuk lider zespołu Toples z projektem Tsunami i zespol X-treme. Taniec hawajski wykonała piękna Magdalena. A Panie podczas wieczoru cały czas wybierały tego najprzystojniejszego. Panowie prezentowali się w strojach wieczorowych, sportowych, bieliźnie i przebrani za baletnice wykonując układ taneczny do muzyki z opery Jezioro Łabędzie. Damskie grono jury bacznie obserwowało całą imprezę i oceniało.Aż wreszcie okazało sie, że tym najprzystojniejszym meżczyzną b-stoku został Kandydat z nr drugim Krzysztof Packiewicz. Dyrektor biura podróży Span Travel, Maria Mączyńska, wręczyła główną nagrodę-tygdniowy pobyt na teneryfie laureatowi konkursu ale wszyscy Panowie otrzymali upominki w postaci zegarków, karnetów do solariów i siłowni. Mężczyzna B-stoku wielokrotnie powtarzał, ze najważniejsza była znakomita zabawa.Najprzystojniejszym według internautek został Krzysztof Żamojtuk i Mateusz Zieliński, paniom zgromadzonym w Kręgu najbardziej do gustu przypadł Mariusz Kasperczuk. Kolejne Wybory już za rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.