Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
czwartek, 06.09.2007
    Przez dwa miesiące prezenterzy jedynego w Polsce dziecięco-młodzieżowego radia Jard 2 mieli w szkole wakacje. Ale w radiu, które musi nadawać nieprzerwanie trwała burza mózgów. Rok szkolny stacja powitała z nowymi propozycjami programowymi. Ramówka zmieniła się o niemalże 360 stopni. Takiej rewolucji w białostockim eterze już dawno nie było!
     Odnowione studio, nowy sprzęt i uśmiechnięte twarze prezenterów mówią same za siebie. Wypoczęci i radośni na czas wakacji nie zawiesili oczywiście swojej pracy w radiu. Prowadzili ciekawe audycje, a teraz mają zamiar jeszcze bardziej zaskoczyć swoich słuchaczy. Po wakacjach stacja sporo „zamieszała” w podlaskim eterze. Nowe hity, nowe audycje i nowe głosy- to jeszcze nie wszystko!
     Cały młody Białystok na pewno bardzo uważnie będzie słuchał muzyki płynącej na fali 103,9 FM. Z dziennikarskiego doświadczenia wiemy, że także starsi słuchacze z przyjemnością śledzą najnowsze trendy muzyczne prezentowane przez Radio Jard 2. Zresztą badania słuchalności mówią same za siebie. Dziecięco- młodziezowa rozgłośnia radiowa wciąz plasuje się na bardzo wysokiej pozycji, biorąc pod uwagę udział w lokalnym rynku radiowym. Tylko pozazdrościć. My natomiast ze swojej strony życzymy naszym najmłodszych kolegom sukcesów w nauce oraz udanych audycji i stale powiększającego się grona radiosłuchaczy.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.