Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 25 maj 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
poniedziałek, 02.07.2007
    Każdy białostoczanin wie już dobrze, że w każdą niedzielę na placu przed Klubem Rozrywki Krąg odbywają się kolorowe Jarmarki Cudów. Imprezy przyciagają miłośników swojskiego jadła oraz ekologicznych wypieków.
    W niedzielę 1 lipca na placu przed Klubem Rozrywki Krąg unosiły się niezwykle apetyczne zapachy. Wystawcy biorący udział w kolroowym jarmarku Cudów przywieźli ze sobą mnóstwo smakołyków. Białostoczanie cieszą się, że w każdą niedzielę, odwiedzając Klub rozrywki Krąg, mogą kupić zawsze świeże i ekolgiczne produkty bez konserwantów. W tym tygodniu szczególnym zainteresowaniem ciszyły sie między innymi ręcznie dziergane serwetki będące doskonałą ozdobą domowego stołu. Wiele osób odwiedziło też stoisko z pysznym serem żółtym, smalczykiem wiejskim oraz słodkimi łakociami.
    Nie często mamy też okazję kupić wędzoną polędwicę, szynkę i kiełbasę. Niektórzy z wystawców przywiózł ze sobą niezwykle popularne swojskie wiktuały, których smak jest w stanie zawładnąć podniebieniem nawet najbardziej wybrednego smakosza.
    W niedzielne popołudnie bardzo szybko zostało wykupione regionalne chrupiące i jeszzce ciepłe pieczywo kurpiowskie prosto z pieca.
    Na jarmarkach cudów organiowanych przez firmę Jard coraz częściej pojawiają się trochę zapomniane potrawy regionalne, które smakują naprawdę doskonale.
    Kolejny jarmark cudów odbędzie się w niedzielę 8 lipca na placu przed Klubem Rozrywki Krąg i bedzie połączony z obchodami 10. urodzin białostockiego radia Jard. Przy okazji przypominamy, że w każdą trzecią niedziele miesiąca Jarmark Cudów oraz Jarmark Staroci odbywają sie również w kompleksie Nad zalewem firmy JARD w Wasilkowie.
    

 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.