Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 02.07.2007
    Każdy białostoczanin wie już dobrze, że w każdą niedzielę na placu przed Klubem Rozrywki Krąg odbywają się kolorowe Jarmarki Cudów. Imprezy przyciagają miłośników swojskiego jadła oraz ekologicznych wypieków.
    W niedzielę 1 lipca na placu przed Klubem Rozrywki Krąg unosiły się niezwykle apetyczne zapachy. Wystawcy biorący udział w kolroowym jarmarku Cudów przywieźli ze sobą mnóstwo smakołyków. Białostoczanie cieszą się, że w każdą niedzielę, odwiedzając Klub rozrywki Krąg, mogą kupić zawsze świeże i ekolgiczne produkty bez konserwantów. W tym tygodniu szczególnym zainteresowaniem ciszyły sie między innymi ręcznie dziergane serwetki będące doskonałą ozdobą domowego stołu. Wiele osób odwiedziło też stoisko z pysznym serem żółtym, smalczykiem wiejskim oraz słodkimi łakociami.
    Nie często mamy też okazję kupić wędzoną polędwicę, szynkę i kiełbasę. Niektórzy z wystawców przywiózł ze sobą niezwykle popularne swojskie wiktuały, których smak jest w stanie zawładnąć podniebieniem nawet najbardziej wybrednego smakosza.
    W niedzielne popołudnie bardzo szybko zostało wykupione regionalne chrupiące i jeszzce ciepłe pieczywo kurpiowskie prosto z pieca.
    Na jarmarkach cudów organiowanych przez firmę Jard coraz częściej pojawiają się trochę zapomniane potrawy regionalne, które smakują naprawdę doskonale.
    Kolejny jarmark cudów odbędzie się w niedzielę 8 lipca na placu przed Klubem Rozrywki Krąg i bedzie połączony z obchodami 10. urodzin białostockiego radia Jard. Przy okazji przypominamy, że w każdą trzecią niedziele miesiąca Jarmark Cudów oraz Jarmark Staroci odbywają sie również w kompleksie Nad zalewem firmy JARD w Wasilkowie.
    

 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.