Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
sobota, 01.12.2007
    W ostatnią niedzielę na Jarmarku Cudów w Klubie Rozrywki KRĄG królowały pyzy ziemniaczane. Natomiast 2 grudnia będziemy obchodzili Dzień Kurczaka Czosnkowego. Z tej okazji organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji.
     W każdą niedzielę podczas Jarmarku Cudów odbywa się szereg imprez kulinarnych. Najbliższa będzie poświęcona kurczakowi czosnkowemu. Przyrządzenie tej potrawy nie jest trudne. Trzeba tylko poznać recepturę i postępować zgodnie ze wskazówkami szefa kuchni. W sezonie zimowym, czosnek powinien być dodawany do wielu potraw. Ma on bowiem właściwości bakteriobójcze, a niektórzy nazywają go naturalnym antybiotykiem. Dobrze przyrządzony kurczak czosnkowy doskonale komponuje się z wieloma apetycznymi dodatkami np. w postaci sałatek i surówek. Dniu Kurczaka Czosnkowego patronują Media JARD i Tv Białystok.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.