Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
 Archiwum Imprez Targowych
    Starocie w Wasilkowie Stare meble, obrazy, porcelana, lampy, zegary, radia oraz wyroby z brązu i mosiądzu - to tylko niektóre z przedmiotów jakie można było kupić na niedzielnym Jarmarku Staroci w kompleksie Nad zalewem w Wasilkowie.
    Taniec w Kręgu Muzyka i taniec są doskonałym sposobem na dobry humor i poprawe kondycji. Przekonali sie o tym stali bywalcy wieczorków tanecznych organizowanch w lokalach firmy "Jard".
    Piękne starocie w Wasilkowie Stare meble, obrazy, porcelana, lampy, zegary, radia oraz wyroby z brązu i mosiądzu - to tylko niektóre z przedmiotów jakie można było kupić na niedzielnym Jarmarku Staroci w kompleksie Nad zalewem w Wasilkowie.
Kolorowy jarmark cudów
    Kolorowy jarmark cudów Regionalne pieczywo, swojskie wędliny, miody, sery oraz wyroby rękodzieła ludowego to tylko niektóre z wyrobów jakie można było kupić na niedzielnym jarmarku cudów połączonym z targiem turystycznym. Impreze zorganizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD. Honorowy patonat objął starosta powiatu białostockiego Wiesław Pusz.
Jarmark Cudów
    Jarmark Cudów Zakupy ekologicznej żywności bez konserwantów i pogawędki z producentami stały się już niemal rytuałem niedzielnych przedpołudni wielu mieszkańców Białegostoku. Coraz częściej pojawiają się też kolekcjonerzy bibelotów i oryginalnych pamiątek
Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody
    Czternaste Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody Medycyna naturalna zdaniem wielu specjalistów może stanowić znakomite uzupełnienie klasycznego kontaktu z lekarzami. Bioenergoterapeuci, zielarze, sprzedawcy masujących foteli i remediów feng shui po rza czternasty przedstawili mieszkańcom naszegomiasta szereg niekonwencjonalnych sposobów na poprawę zdrowia i samopoczucia.
Jarmark Cudów
    Rozrasta się Jarmark Cudów Ekologiczna żywność bez konserwantów, ciekawe pamiątki i możliwość sprzedawania własnych dobrych, acz zalegających szafy rzeczy jak co tydzień przyciągnęły do wielkiej hali namiotowej białostoczan hołdujących tradycji kolorowych jarmarków Podlasia.
Podlaska Marki Roku
    Do trzeciej edycji konkursu Podlaska Marka Roku zgłoszono imponująca liczbę 175 produktów w trzech kategoriach: smak, miejsce i pomysł. Wśród prezentacji kapituła złożona z uznanych osobistości Podlasia mogła obejrzeć m.in. filmy o Zajeździe Wiking, Festiwalu tańca Młodzieżowego w Wasilkowie czy pierwszym w Polsce dziecięco-młodzieżowym Radiu Jard 2.
Kolorowy jarmark cudów
    Cotygodniowy Jarmark Cudów Ekologiczna żywność bez konserwantów, ciekawe pamiątki i możliwość sprzedawania własnych dobrych, acz zalegających szafy rzeczy jak co tydzień przyciągnęły do wielkiej hali namiotowej białostoczan hołdujących tradycji kolorowych jarmarków Podlasia.
Kolorowy jarmark cudów
    Cotygodniowy Jarmark Cudów upłynął białostoczanom na zakupach smakołyków i tradycyjnych potraw.
     W biało-czerwonej hali namiotowej przed klubem Rozrywki Krąg można było kupić wyroby tkackie, sery, słodycze, ogórki i kapustę kruszewską bezpośrednio od ich wytwórców.
Kolorowy jarmark cudów
    Kolorowy jarmark cudów W ramach imprez kolorowe Jarmarki Podlasia jak zwykle w niedzielę w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krąg odbył się kolejny jarmark cudów.
Kolorowy jarmark cudów
    Kolorowy jarmark cudów Warzywa herbowe, wędliny, sery korycińskie, miody, wyroby z drewna czy wikliny - to tylko niektóre z produktów jakie można było kupić na niedzielnym jarmarku cudów w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krąg.
Jarmark Świąteczny
    23 grudnia 2006 w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki KRAG w Białymstoku przy ul. Wierzbowej 6 można było dokonać zakupów na świąteczny stół na "Jarmarku Świątecznym"
Kiermasz przedświąteczny
    Kiermasz przedświąteczny. Prezenty od symbolicznej złotówki po warte nawet przeszło sto tysięcy złotych mogli znaleźć białostoczanie na wielkim kiermaszu przedświatecznym zorganizowanym w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki "Krąg". Nie zabrakło także ekologicznej żywności i ofert dań na stół wigilijny i świąteczny.
Łzy szczęścia popłynęły pod wielkim namiotem
    Po niespełna pół roku starań, dzięki pomocy wicemarszałek Sejmu Genowefy Wiśniowskiej ciężko chora białostoczanka przed Gwiazdką otrzymała wymarzony prezent. Z rąk wicemarszałka województwa i dyrektora podlaskiego odziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymała najnowocześniejszy model elektrycznego wózka.
XIII Targi Medycyny Naturalnej, zdrowia, urody i żywności ekologicznej
    XIII Targi Medycyny Naturalnej, zdrowia, urody i żywności ekologicznej. Przez weekend w Klubie Rozrywki „Krąg” gościliśmy ponad 40 wystawców z różnych dziedzin medycyny naturalnej na XIII Targach Medycyny Naturalnej, zdrowia, urody i żywności ekologicznej.
Jarmark Jesienny
    Jarmark Jesienny. Wczoraj, 15 października 2006 r. przed Klubem Rozrywki "Krąg" odbył się JARMARK JESIENNY organizowany przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD.
    Na Jarmarku prezentowało swoje stoiska ponad 40 wystawców z regionu i zagranicy...
Targ Dożynkowy
    Targ Dożynkowy. Tłumy białostoczan zwabionych piękną pogodą i przede wszystkim bogactwem kuchni regionalnej zjawiły się na kolejnym Targu Dożynkowym zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD.
XII Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej
    XII Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej. W niedzielę 30 lipca, w Klubie Rozrywki Krąg odbyły się XII Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej.
Festiwal Rękodzieła Ludowego
    Festiwal Rękodzieła Ludowego. Wystawcy zaprezentowali wyroby z drewna i wosku, rzeźbę z masy solnej i gipsu, obrazy olejne, biżuterię, serwety i obrusy z haftem krzyżykowym, koronki. Nie zabrakło również słodkich wypieków litewskich i regionalnych przysmaków Podlasia.
Targ Wiosenny
    Targ Wiosenny w Kręgu. Nasiona, krzewy ozdobne oraz ozdoby do altanek i ogrodów wypełniły w niedzielę plac przed Klubem Rozrywki "Krąg". Około dwóch tysięcy Białostoczan odwiedziło Targi Wiosenne, na których można było nabyć także i zdrową żywność.
Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji.
    Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji. W dniach 01-02 kwietnia w Klubie Rozrywki KRźG miały miejsce Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji. Organizatorem targów jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD oraz Białostockie Starostwo Powiatowe...
XI Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody 2006
    XI Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody. W weekend 18-19 marca w Klubie Rozrywki KRźG gościliśmy ponad 50 wystawców z całej Polski na XI Targach Medycyny Naturalnej Zdrowia i Urody organizowanych przez P.W. JARD.
X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody
    14-16 października w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyły się X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody. Przez trzy dni swoje produkty prezentowali wystawcy z kraju i zagranicy. W programie była m.in. bioenergoterapia, naturoterapia, kręgarstwo, astrologia, irydologia...
Targi Dożynkowe 2005
    Blisko stu wystawców uczestniczyło w Targu Dożynkowym, który odbył się 25 września 2005 przed Klubem Rozrywki "Krąg" w Białymstoku. Organizatorami imprezy było Przedsiebiorstwo Wielobranżowe JARD oraz Starostwo Powiatowe pod patronatem...
IX Letnie Targi Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej
    W dniach 30 i 31 lipca 2005 w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyły się "IX Letnie Targi Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej". Białostoczanie, jak zwykle, tłumnie odwiedzili imprezę, na której wystawcy oferowali swoje usługi i produkty z dziedziny medycyny naturalnej...
I Targ Wiosenny
    I Targ Wiosenny Po latach fascynacji importowaną żywnością i plastykowymi gadżetami białostoczanie nogami głosują za powrotem do tradycji. Mimo nienajlepszej pogody przez całą niedzielę Klub Rozrywki Krąg tętnił muzyką ludową i prawdziwym tłumem zwiedzających. A wszystko za sprawą I Targu Wiosennego..
VIII Wybory Najprzystojnieszego Mężczyzny Białegostoku 2005
    W sobotę, 26.02.2005 w Białostockim Klubie Rozrywki Krąg odbyły się VIII Wybory Najprzystojnieszego Mężczyzny Białegostoku. Licznie przybyłe panie bardzo entuzjastycznie reagowały na występy gorących chłopaków. Pretendenci do miana Najprzystojniejszego Białostoczanina zaprezentowali się w trzech odsłonach: w strojach sportowych, strojach wieczorowych, pokazali równiez trochę ciała...
Targ Dożynkowy 2004
    Kilka tysięcy białostoczan odwiedziło w niedzielę, 26 września Targ Dożynkowy, jaki odbył się przed białostockim Klubem Rozrywki Krąg. Impreza stanowiła podsumowanie kończącego się sezonu turystycznego i promującego region.
Targi Komputerowe 2003
    II Targi Multimediów i Telekomunikacji - "W Kręgu komputerów i telekomunikacji" odbyły się w dniach 15-16 marca 2003, w Klubie Rozrywki Krąg w Białymstoku. Na imprezie wystawiło się 5 czołowych białostockich firm z branży komputerowej:
Targi Komputerowe 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Komputerowe", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w marcu 2002 r.
Targi Mody i Urody 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Mody i Urody", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w marcu 2002 r.
Targi Motoryzacyjne 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Motoryzacyjne", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w maju 2002 r.
Targi Turystyczne 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Turystyczne", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krag w lutym 2002 r.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.