Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Ivan i Delfin w „Kręgu”
    Na festynie pojawiła się także pani Dorota. Dzięki hojności białostoczan i wsparciu medialnemu „Kuriera Porannego”, Telewizji Białystok, Telewizji Jard oraz stacji radiowych Radio Jard i Radio Jard 2 udało się zebrać prawie dwa tysiące złotych. Na rzecz ciężko chorej białostoczanki i jej córki zagrały zespoły Junior, Adam Band, Sekret, Poparazzi i oczywiście Ivan i Delfin.
    
     Na placu wokół Klubu Rozrywki młodzież mogła sprzedać i kupić używane podręczniki, dzieciaki miały frajdę z jazdy na karuzeli, a najodważniejsi brali udział w konkursach prowadzonych przez prezenterów Radia Jard 2. Nie zabrakło także wyrobów rękodzieła ludowego i dań kuchni regionalnej, na czele z pyszną kiszką ziemniaczaną. A że pogoda dopisała, a muzyczni goście umieli trafić do publiczności wszyscy żałowali, że tak jak wakacje i medialny festyn musiał w pewnym momencie dobiec końca. Ale już 24 września spotkamy się pod Kręgiem na Targu Dożynkowym.
    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.