Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Sobota, 18 sierpień 2018
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Jarosław Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Złoty Mikrofon Radia Jard 2006
    
WYNIKI

     Soliści do lat 8:
     I miejsce: Anna Szutkiewicz (Białystok) i Nadia Rubaszka (Kaliningrad - Rosja)
     II miejsce: Eryk Wiszenko (Ełk)
     III miejsce: Michał Śliwoniuk (Białystok)
     Soliści od 9 do 12 lat:
     I miejsce: Aneta Borkowska (Białystok) i Jana Głuszak (Kaliningrad - Rosja)
     II miejsce: Łukasz Płoszczuk (Białystok)
     III miejsce: Katarzyna Ścibek (Mrągowo)
     IV miejsce (wyróżnienie): Anna Grzegorzewska (Skierniewice)
     V miejsce (wyróżnienie): Patrycja Lis (Mrągowo)
     Soliści od 13 do 16 lat:
     I miejsce: Krystyna Stelmach (Kaliningrad - Rosja)
     II miejsce: Jannet Gajdarowa (Kaliningrad - Rosja) i Magda Narkiewicz (Mrągowo)
     III miejsce: Michalina Łabacz (Suwałki) i Jelena Worona (Kaliningrad - Rosja)
     IV miejsce (wyróżnienie): Izabela Wasilewska (Suwałki) i Joanna Zawłocka (Łomża)
     V miejsce (wyróżnienie): Aneta Jędrzejczyk (Piecki) i Sylwia Stankiewicz (Suwałki)
     wyróżnienie: Agnieszka Jerzyk (Hajnówka)
     Soliści powyżej 16 lat:
     I miejsce: Marta Urbanowicz (Białystok)
     II miejsce: Katarzyna Kozak (Chełm) i Jekatierina Maksimowa (Kaliningrad - Rosja)
     III miejsce: Tatiana Siemionowa (Kaliningrad - Rosja) i Urszula Durzyńska (Łomża)
     IV miejsce (wyróżnienie): Dorota Senetra (Mrągowo) i Barbara Czekaj (Katowice)
     V miejsce (wyróżnienie): Beata Vaitiekunaite (Litwa) i Aneta Bałanda (Chełm)
     Duety od 13 do 16 lat:
     I miejsce: Joanna Zawłocka i Urszula Durzyńska (Łomża)
     Zespoły wokalne do 10 lat:
     I miejsce: "Kraina Słodyczy" (Kaliningrad - Rosja)
     II miejsce: "Małe Beciaki" (Suwałki)
     III miejsce: "Płomyki" (Studzianki)
     Zespoły wokalne od 11 do 16 lat:
     I miejsce: "Sukces" (Mrągowo)
     II miejsce: "Tix" (Litwa) i "Beciaki" (Suwałki)
     III miejsce: "Kalinka" (Załuki) i "Maleńki Kraj" (Kaliningrad - Rosja)
     Zespoły wokalne powyżej 16 lat:
     I miejsce: "Mokamo" (Szczuczyn)
     II miejsce: "High Voltage" (Wschowa)
     III miejsce: "Twister" (Bartoszyce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.