Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Mała Miss Radia Jard
    W wiosennych wyborach Małej Miss Radia Jard 2006 wzięło udział kilkadziesiąt kandydatek w trzech kategoriach wiekowych. Wśród małych dam do lat pięciu serca jury podbiła zaledwie trzyletnia Weronika Stankiewicz, wśród dam między szóstym a dziewiątym rokiem życia koronę zdobyła Gabriela Jaworska, a w kategorii do dwunastego roku życia podobnie jak jej młodsze koleżanki wyjechała z Klubu Rozrywki Krąg wspaniałym rowerem Miss Magdalena JóĄwiak.
     Dziewczynki w każdej kategorii wiekowej przygotowały po dwa „wyjścia” – jedno w stroju sportowym i drugie w sukienkach wizytowych. Przy okazji mogliśmy poznać marzenia i zainteresowania naszych kandydatek. Młodsze dziewczynki często chciałyby zostać…księżniczkami, starsze z reguły opiekują się zwierzętami i uprawiają najróżniejsze dyscypliny sportu. Od najmłodszych lat damy uczą się języków obcych.
     Jury wyborów wiosennej Małej Miss Radia Jard 2006 stało przed bardzo trudnym zadaniem. Kandydatki zachwycały nie tylko urodą, ale także gracją, wysportowaniem czy popisami wokalnymi. Wszystkie są oczywiście słuchaczkami Radia Jard bądĄ dziecięco-młodzieżowego Radia Jard 2. Każda uczestniczka otrzymała pamiątkowy dyplom i mnóstwo upominków a nasze królowe udekorowane koronami i stosownymi szarfami wyjechały z Klubu Rozrywki Krąg sportowymi rowerami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.