Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody
    14-16 października w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyły się X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody.
     Przez trzy dni swoje produkty prezentowali wystawcy z kraju i zagranicy. W programie była m.in. bioenergoterapia, naturoterapia, kręgarstwo, astrologia, irydologia, zdrowa żywność, przyrządy radiestezyjne, minerały, remedia feng shui oraz obrazy energetyczne.
     Na targach można było zaopatrzyć się w książki o tematyce naturalnych metod leczenia i uzdrawiania, kosmetyki, złotą i srebrną bizuterię, amulety, talizmany, itp. Można było porozmawiać z wróżką Urszulą oraz bezpłatnie zmierzyć ciśnienie. Wystawcy prezentujący swój asortyment na targach pokazali, że medycyna naturalna może iść w parze z medycyną konwencjonalną uzupełniając się wzajemnie. Pod okiem fachowca można było sprawdzić swoje oczy, uszy czy stan kręgosłupa.
     Goście z Dalekiego Wschodu odsłaniali arkana medycyny chińskiej i tybetańskiej. Oprócz znanych już dosyć powszechnie baniek chińskich czy akupresury można było zapoznać się np. z zasadami irydologii czy diagnozy z tęczówki oka.
     Na targach mogli znaleźć coś dla siebie także miłośnicy ezoteryki. Dużym powodzeniem cieszyły się przepowiednie z kart Tarota wróżki Urszuli, rysowanie aury przy uzyciu bioenergoterapeutki Reiki czy tajemnicze praktyki teraupeuty i egzorcysty Mieczysława Bartnika, zaczerpnięte rodem ze starodawnej polinezyjskiej sztuki uzdrawiania.
     Medycyna naturalna to nie tylko moda czy dziedzina dla wybranych - to sposób na zachowanie zdrowia i urody na codzień.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.