Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
XXI Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego Wasilków 2006
    Przez trzy dni w widowiskowej sali Kompleksu Hotelowego nad Zalewem w Wasilkowie, specjalnie udekorowanej na dni festiwalu występowali młodzi ludzie, dla których taniec jest można by powiedzieć wszystkim. Na Festiwalu zaprezentowali się uczestnicy z Gdańska, Gdyni, Wiązowny, Białych Błot, Siedlec, Ciechanowa, Moniek i oczywiście Białegostoku. Na festiwal przyjechała kilkudziesięcioosobowa reprezentacja litewskiego Silale i równie potężna ekipa z rosyjskiego Briańska.
    Na festiwalu każdy mógł zatańczyć w stylu jaki preferuje, osobno bądź w grupie. Każdy tancerz był w odpowiedniej grupie wiekowej dającej równe szanse każdemu. Jednym z najlepszych tancerzy po raz kolejny okazał się Bartosz Kondracki z Siedlec.
    Niebywałej sprawności fizycznej wymaga taniec break dance,a w nim bezkonkurencyjny okazał się zespół Elemental Breakers z Moniek. Wśród duetów i solistów tańczących hip hop obok reprezentantek zagranicy większość nagród zgarnęli białostoccy tancerze, którymi opiekuje się Edyta Góralczyk.
    Niespotykaną precyzją doskonałej choreografii popisały się rosyjskie grupy. Yunost 1 to najmłodsi którzy, do układu tanecznego wykorzystali wiele rekwizytów, ich nieco starsi koledzy z Yunost 2 znakomitą choreografią ciał stworzyli przepiękny statek.
    Po wasilkowskim festiwalu pozostały barwne wspomnienia, dyplomy, puchary, nagrody rzeczowei i oczywiście medale, a swoją formę tancerze przyjadą potwierdzić już w czerwcu 2007 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.