Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Majówka rodzinna Nad Zalewem
    Festiwal, jak zwykle, odbył się w kompleksie hotelowym "Nad Zalewem". Do Wasilkowa przyjechali tancerze między innymi z Warszawy, Siedlec, Białych Błot, Wiązowny, Inowrocławia, Lęborka, Nidzicy oraz B-stoku, a także tancerze łotewscy.
     Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności w takich kategoriach jak disco, hip hop, elektric boogie, disco show, free style oraz inne formy tańca. Soliści, duety i formacje występowały w trzech grupach wiekowych: do lat 11-u, do lat 15-u i powyżej lat 15. Ich zmagania na parkiecie oceniało profesjonalne jury : przewodniczący - Jan Kwiatkowski z Inowrocławia, Elena Mojsiejewa z Rosji, Andrzej Grażul z Nidzicy , Andrzej Kieroński z Białych Błot oraz Grzegorz Półtorak z Białegostoku.
     Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, nagrody rzeczowe i wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy. Honorowy patronat nad festiwalem objęli Wojewoda Podlaski Jan Dobrzyński oraz Starosta Powiatu Białostockiego Wiesław Pusz.
     Gościnnie na festiwalu wystąpil Michael Jackson ,zespół Za No Za oraz formacja hip-hopowa "Liryczni Mordercy". A kolejny festiwal już w listopadzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.