Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Środa, 20 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

15-703 Białystok
Al. Jana Pawła II 54
tel. 85 662 81 00, tel. 85 662 88 73
fax. 85 662 81 02
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
IX urodziny Radia JARD
    Radio Jard 89,2 FM na dobre zadomowiło się już w białostockim eterze i wrosło w krajobraz lokalnych mediów. 9 lipca 2006 roku najżywsza z miejskich stacji świętowała swoje dziewiąte urodziny.
    
     Jak głosi legenda Jarosław Dziemian założył Radio Jard, żeby móc słuchać swojej ulubionej muzyki przez 24 godziny na dobę bez potrzeby zmieniania kasety w aucie. Z miejsca okazało się, że stacja odwołująca się do złotych przebojów z lat 60, 70 i 80 i w dodatku ceniąca sobie żywy kontakt ze słuchaczami podbiła serca białostoczan.
    
     W niedzielę na placu przed Klubem Rozrywki "Krąg" bawili się na festynie urodzinowym słuchacze oraz cały zespół Radia - prezenterki:
     Monika Wojtkowska, Małgorzata Półtorak, Emilia Jeżewska, Julita Witkowska i prezenterzy: Jacek Dąbrowski, Wojciech Rędziński, Tomasz Zatorski, Rogers Cole-Wilson i Wojciech Kirejczyk. Całość prowadził Jerzy Doroszkiewicz. Świeczki na torcie zdmuchnęli wspólnie z szefem wszyscy prezenterzy Radia Jard.
    
     W tym roku z nowym programem wystąpiła Elena Kwiatkowska z zespołem Zanoza z Inowrocławia, Adam Band, niezwykle popularny w naszym regionie zespół Zorka i Marta Urbanowicz - laureatka festiwalu piosenki o ZŁOTY MIKROFON RADIA JARD. Specjalnie z Kanady na urodziny Radia Jard przyjechała Agnessa czyli Agnieszka Jakubiec, polska piosenkarka i kompozytorka muzyki pop i rock.
    
     Zabawa urodzinowa obfitowała w szereg konkursów z nagrodami. Były też pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzone przez lekarzy i ratowników z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. Na festynie nie zabrakło też produktów kuchni regionalnej oraz wyrobów rękodzieła ludowego.
    
     Dziękujemy wszystkim za przybycie na urodzinową imprezę Radia Jard. Zapraszamy już za rok. Będą to wyjątkowe, bo jubileuszowe X urodziny Radia Jard. Do zobaczenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.