Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Rodzinna majówka z Radiem Jard 2
    W tym roku zima była wyjątkowo długa. Praktycznie od początku maja dopisuje nam piękna słoneczna pogoda. I właśnie pogoda była jedna z przyczyn, które zainspirowały młodzież z Radia Jard 2 do zorganizowania majówki.
     To był przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Białostoczanie znudzeni monotonią miejskiego życia chętnie odwiedzali rodzinną majówkę z Radiem Jard 2. Najmłodsi naprawdę mogli się na majówce wyszaleć. Do dyspozycji naszych milusińskich były samochodziki, karuzele i możliwość zorganizowania dowolnej zabawy na placu Kręguś Jarduś. Powodzeniem cieszyły się także organizowane przez młodych dla młodych konkursy.
     Ale zabawa to nie jedyny pretekst, by pojawić się na majówce. Na miejscu można było zaopatrzyć się w świeże wyroby kulinarne Punktem kulminacyjnym imprezy bez wątpienia był występ bardzo popularnego wśród słuchaczy Radia Jard 2 zespołu Zorka.

 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.