Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Firmowe grzybobranie
    Deszczowy sierpień i początek września wśród wielu wad mają jedną niezaprzeczalną zaletę - już od kilku tygodni w lasach jest zatrzęsienie grzybów.
    Korzystając ze sprzyjającej aury i zamiłowania do leśnych wędrówek pracownicy firmy „Jard” uczestniczyli w sobotę 02 września w grzybobraniu zorganizowanym przez szefa firmy – Jarosława Dziemiana.
    Lasy okolic Czarnej Białostockiej, gdzie pojechaliśmy - obfitują różnorodnością i obfitością owoców runa leśnego. Występują tu wszystkie gatunki grzybów. Dlatego też w koszach grzybiarzy nie zabrakło dorodnych borowików, koźlarzy, maślaków, opieniek, podgrzybków, a także kani. Faktycznie wszystkie były zdrowe jak przysłowiowe rydze!!! Z koszami wypełnionymi po brzegi wróciliśmy do Zajazdu „Leśny”, gdzie poczęstowano nas domową grochówką i firmową kiszką ziemniaczaną. Oczywiście nie mogło się obyć bez pieczenia kiełbasek przy ognisku i wzajemnej prezentacji zbiorów.
    Najlepszym grzybiarzem okazał się właściciel firmy „Jard” - Jarosław Dziemian, który nazbierał najwięcej tych wytwornych specjałów. Zadowoleni z udanych zbiorów wróciliśmy do domów zrelaksowani leśnym spacerem.
    Serdecznie dziękujemy szefowi za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas na grzybobraniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.