Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Radio Jard 2 skończyło już pięć lat.
    Radio Jard 2 skończyło już pięć lat. Ponad tysiąc osób przybyło na plac przy Klubie Rozrywki "Krąg" na piąte już urodziny Radia Jard 2. W tym czasie przewinęło się przez redakcję ponad stu młodych dziennikarzy, którzy dziś jako dorośli pracują już w ogólnopolskich mediach. Urodziny były przepełnione muzyką, konkursami z nagrodami oraz całym mnóstwem atrakcji.
     Urodzinowy tort zdmuchnęli uroczyście w niedzielne południe wszyscy prezenterzy jedynej w Polsce rozgłośni dziecięco młodzieżowej. To właśnie w Białymstoku w głowie jednego człowieka - Jarosława Dziemiana zrodził się pomysł powołania takiego radia. Dyrektorem naczelnym i szefem redakcji jest nastolatek - Wojciech Kuczyński.
     Radio Jard 2 jest jedną z najbardziej popularnych rozgłośni radiowych w Białymstoku. Od pięciu lat na fali 103,9 FM nadają dzieci i młodzież z białostockich szkół. Wszystkie programy i audycje przygotowują sami. Młodzi dziennikarze nauczyli się godzić swoje obowiązki szkolne i domowe a prawie cały wolny czas przeznaczają na pasję jaką jest radio.
     Podczas zabawy urodzinowej Radia Jard 2 wystąpiły zespoły taneczne z Białostockich klubów i szkół oraz gwiazdy muzyczne, zespoły Poparazzi i tak popularna ostatnio Zorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.