Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Targ Wiosenny
    Targ Wiosenny w Kręgu. Nasiona, krzewy ozdobne oraz ozdoby do altanek i ogrodów wypełniły w niedzielę plac przed Klubem Rozrywki "Krąg". Około dwóch tysięcy Białostoczan odwiedziło Targi Wiosenne, na których można było nabyć także i zdrową żywność. Szczególną popularnością cieszyły się wyroby takie jak kiszka ziemniaczana, ogórki kiszone, chleby wypiekane wprost z pieca chlebowego oraz naturalne miody.
     Wiosną porządkujemy ogródki, działki i altanki. Warto więc uprzątnięty i zasiany kolorowymi kwiatami ogródek przyozdobić wyrobami drewnianymi, takimi choćby jak bociany. Także w domach ładnie wyglądają drewniane ptaszki czy inne ozdoby, którymi można udekorować balkony czy tarasy.
     Na targach wiosennych można było wybrać wszystko co może przydać się na działkach czy ogródkach ale także całe mnóstwo przedmiotów przydatnych do ozdoby domów. Największą popularnością cieszyły się oczywiście nasiona oraz krzaczki i krzewy ogrodowe.

 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.