Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
Największe bale na Podlasiu
    Jaki Sylwester i początek Nowego Roku - taki cały rok. Tłumy białostoczan, które witały nadejście dwa tysiące siódmego roku w Klubie Rozrywki Krąg z pewnością długo nie zapomną tak wyjątkowej nocy.
     Najwięcej bali Sylwestrowych jak co roku na Podlasiu zorganizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jard. Do białego rana muzyką rozbrzmiewał największy w regionie lokal przeznaczony specjalnie do tańca czyli Klub Rozrywki Krąg. Na każdym balu gości witały oszałamiająco pięknie przystrojone, uginające się pod ciężarem smakołyków podlaskie stoły. Każdy z balowiczów w myśl staropolskiej zasady gościnności mógł z nich korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń.
     Ale w taką noc obok pysznych przekąsek, dymiacych gorących dań i chłodzących napojów najważniejsza jest muzyka i wspólna, niczym nie skrępowana zabawa. W Klubie Rozrywki Krąg bawiono się aż w czterech odświętnie zaaranżowanych salach. Do tańca porywał znany dobrze białosotczanaom zespół Akonto.
     Wielbiciele niedzielnych potańcówek w kompleksie w Wasilkowie także mogli wyszaleć się na parkiecie, który widział już niejedne popisy tancerzy przyjeżdżających na organizowane dwa razy do roku festiwale tańca. Słynący ze sprawnego grania każdego rodzaju muzyki zespół Mejk jak zwykle stanął na wysokości zadania.
     W tym roku białostoczanie chętnie spędzali sylwestrową noc i Nowy Rok poza miastem. Jedni wybrali dobrze już znany z organizacji imprez integracyjnych, ognisk i kuligów Zajazd Wiking. Tu do tańca grał zespół Corrs and Relax. Po hucznej zabawie można było skorzystać z noclegu w kameralnych pokojach. Osoby, które chciały powitać Nowy Rok w kojącej ciszy Puszczy Knyszyńskiej wybierały szampańską zabawę w Zajeździe Leśny w Czarnej Białostockiej. Tu także stoły uginały się od najróżniejszych pyszności, a do tańca grał zespół Takty.
     Już na kilka tygodni przed Sylwestrem zabrakło miejsc w restauracji hotelu Turkus. Dobrze znany białostoczanom lokal w każdy piątek i sobotę na dansingach gromadzi pokaźną grupkę tancerzy. W Sylwestra, podobnie jak i w całym karnawale atmosferę na sali podgrzewała formacja Capri. Ale nie tylko tańcem, jadłem i napitkiem żyli goście wszystkich sylwestrowych bali zorganizowanych przez P.W. Jard. W każdym lokalu wodzireje wybierali króla i królową balu i namawiali gości do udziału w licznych, zabawnych konkursach.
     Zwolennicy nieco bardziej kameralnych sal bawili się przy muzyce serwowanej przez prezenterów radiowych i telewizyjnych Jard Media. Historyczne mury Zajazdu Dworek wypełniły się dobrze znanymi z anteny Radia Jard i Radia Jard 2 przebojami inteligentnie łączonymi z muzyką, jaką znają i kochają Podlasianie w każdym wieku. Lśniąca świeżością i futurystycznym wystrojem restauracja przy Podlaskim Centrum Medycznym zgromadziła grupę świetnie bawiącej się młodzieży. W kulturalnej atmosferze, z uśmiechem i przysłowiową pieśnią na ustach witali nadejście Nowego Roku.
     Fantastyczne zabawy sylwestrowe z pewnością jeszcze nie raz powrócą we wspomnieniach. A już 13 stycznia w Klubie Rozrywki Krąg kolejny wielki bal związany z powitaniem nowego roku - tym razem według kalendarza juliańskiego.
    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.