Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
  Archiwum imprez
7 urodziny Radia Jard
    W niedzielę 4 lipca 2004 z okazji 7. urodzin Radia JARD 89,2 FM, na placu przed białostockim Klubem Rozrywki Krąg odbył się Wielki Festyn Urodzinowy. Na imprezie zjawiło się wielu Białostoczan, którzy bawili się razem z prezenterami Radia Jard i zaproszonymi artystami:
     Eleną Kwiatkowską z zespółem Za No Za z Inowrocławia, zespółem Q-Factor, Małgorzatą Kosik znaną jako Emmi oraz Danutą Bastek - laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Estradowych i Telewizyjnego organizowanym przez TVP1.
     Festyn poprowadzili Andrzej Krucz i Wojciech Asiński - prezenterzy dziecięcego programu HUGO, emitowanego w telewizji Polsat. Podczas imprezy, oprócz wielu konkursów z nagrodami, odbyły się między innymi II Mistrzostwa Świata w Jedzeniu Kiszki Ziemniaczanej na Czas. Pół kilograma kiszki oraz ogórek małosolny najszybciej zjadł Pan Piotr Rutkowski z Lipska.
     Najmłodsi goście Urodzinowego Festynu mieli do dyspozycji dwie karuzele, dmuchane zjeżdżalnie oraz plac zabaw w Kręgusiu-Jardusiu. Młodzież i starsi woleli posiedzieć w cieniu wielkich parasoli i oglądając występy artystów... gasić pragnienie zimnymi napojami.
     Nie obyło się bez tortu urodzinowego, z którego potężne świeczki zdmuchnął właściciel Radia JARD, inż. Jarosław Dziemian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.