Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
piątek, 31.08.2007
    Nadchodzi kolejny weekend. Pogoda raczej nie będzie sprzyjała wypoczynkowi na łonie natury. W związku z tym telewizja Jard przygotowała kilka ciekawych propozycji dla tych, którzy chcieliby się rozerwać na parkiecie.
     Białostoczanie już dawno przyzyczaili się do tego, że imprezy taneczne odbywają się nie tylko w soboty i niedziele. Od pewnego czasu Klub Rozrywki Krąg organizuje cykl imprez, na których każdy może się rozerwać i mile spędzić czas. Taniec to przecież nie tylko doskonała forma rozrywki, ale także sposób na utrzymanie dobrej kondycji.
     Klub Rozrywki Krąg zaprasza na imprezy taneczne od czwartku do niedzieli.
     W każdy czwartek od 17- 22 i w każdą niedzielę od godz. 16 do 21 odbywają się wieczorki taneczne dla nieco starszych nastolatków.
     W piątki, na życzenie klientów, od 18-ej "Wieczorki taneczne z niespodzianką".
     W cenie biletu słodka przekąska.
     W każdą sobotę od godz. 20-ej POTAŃCÓWKI Z RADIEM JARD. Na wszystkich imprezach gra zespół muzyczny.

     Pamiętajmy ponadto, że w każdy piątek i w każdą sobotę restauracja radia JARD w Hotelu Turkus organizuje dancingi z zespołem Aplaus. Ponadto w każdy piątek w cenie biletu niespodzianka. Wszystkim imprezom tanecznym patronują JARD Media.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.