Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
czwartek, 28.06.2007
    1 kwietnia 2001r. w białostockim eterze na fali 103,9 FM pojawił się sygnał pierwszej na swiecie dziecięco- młodziezowej rozgłośni radiowej. Radio Jard II nadaje już ponad 6 lat. Jego popularność stale rośnie. W związku z rozpoczęciem wakacji młodzi adepci sztuki dziennikarskiej przeprowadzi na antenie radia Jard II prawdziwą rewolucje. Pojawiły się nowe przeboje i nowe audycje.
    
     Prezenterzy radia Jard II w okresie letnim poświęcają sporo czasu nie tylko wyjazdom turystycznym. Miesiące wolne od szkoły obliguja ich tez do tego, aby spędzić więcej czasu przed radiowym mikrofonem. W roku szkolnym mają sporo zajęć w szkole, ale i tak każdą wolną chwilę starają się spędzić ze słuchaczami. Podczas wakacji na fali 103,9 FM nie zabraknie doskonałych współczesnych przebojów oraz ciekawych audycji. Młodzi dziennikarze na antenie pojawiają się na antenie codziennie w godzinach od 7- mej do 22-giej. Audycje prowadzone przez młodych dziennikarzy rozpoczynają się z samego rana. Poranny magazyn "Lato, granie i sniadanie" zachęca wszystkich do wstawania. Program ramowy został skonstruowany w taki sposób, aby słuchając radia o kazdej porze dnia i nocy, wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie. Nowa ramówka rozgłośni obowiązuje od 23 czerwca i została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy, którzy utrzymują stały kontakt ze swoimi ulubionymi Dj`ami.
    Radio Jard II zapewnia swoim słuchaczom nie tylko duzo rozrywki. Dba także o ich bezpieczeństwo i udziela im cennych rad dotyczących między innymi własciwego zachowania nad wodą. Audycja "Wakacyjny poradnik nastolatka" nie polega tylko na przekazywaniu rzetelnych informacji. Odpowiednia dawka wiedzy o bezpieczeństwie jest umiejetnie zschynchronizowana z tanecznymi, letnimi przebojami.
    Wakacyjne wieczory z falą 103,9 FM upływają pod znakiem szalonej zabawy, konkursów, spotkań z gwiazdami i pozdrowień sms-owych.
    Radio Jard II przygotowało swoim słuchaczom jeszcze jedną niespodziankę. Już wkrótce "Wakacyjne Studio Radia Jard II będzie nadawało z parkingu przed Hotelem Turkus. A już niebawem ekipa tej wyjatkowej rozgłośni wzmocni swoje siły. W jej gronie pojawią się nowi prezenterzy. Osoby zainteresowane wciąż moga sie jeszcze zgłaszać ze swoimi listami motywacyjnymi do recepcji Hotelu Turkus.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.