Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Środa, 23 maj 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
poniedziałek, 25.04.2005
    1 kwietnia Dziecięco-Młodzieżowe Radio Jard 2 103,9 FM obchodziło swoje 4. urodziny. Z tej okazji w niedzilę 24. kwietnia w Klubie Rozrywki "Krąg" młodzi prezenterzy zorganizowali pełną rozmachu imprezę.
     Białostockie Radio Jard 2 powstało 1. kwietnia 2001 roku. Audycje prowadzą dzieci i młodziez w wieku od 6. do 18. lat. Po czterech lata istnienia w białostockim eterze doczekało się sporego grona zagorzałych wielbicieli. Młodzi prezenterzy opowiadali o pracy w radiu, odgrywali zabawne skecze i oczywiście wciągali do zabawy swoich nastoletnich gości. Najmłodsze wśród radiowej braci bliĄniaczki Maja i Kasia śpiewały i tańczyły z sympatią przyjmowane przez wielbicieli Radia Jard 2.
     Jednym z najpopularnieszych gatunków muzyki wśród młodzieży jest hip-hop. Na scenie w Kręgu wystąpił rapujący Recajz i formacja De facto. Przez scenę w Klubie Rozryki "Krąg" przewinęli się zwycięzcy festiwalu "Złoty Mikrofon Radia Jard". Nie zabrakło również grup, które trenują taniec nowoczesny, czasem połaczony z próbami wokalnymi. Największą gwiazdą imprezy był bez wątpienia śpiewający po białorusku zespół Zorka. Białostoczanie mogli ich poznać właśnie dzięki intensywnej promocji na antenie Radia Jard 2.
     Młodzi prezenterzy uwijali się na scenie organizując kolejne konkursy i obsypiując swoich wiernych słuchaczy deszczem nagród. Prezenterzy "jardowej dwójki" to nie tylko utalenowani showmani i wokaliści - jak śpiewająca z powodzeniem Paula Rudek, ale także tancerze. Pokaz 11-letniego Michała Danilczuka zgromadził na odnowionym parkiecie Klubu Rozrywki "Krąg" prawdziwe tłumy. Podobnym aplauzem publiczność powitała występ nowej białostockiej formacji - Poparazzi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.