Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
niedziela, 22.03.2009
    II Targi Ślubne i imprez okolicznościowych W miniona niedzielę białostocki Krąg stał się miejscem, gdzie najnowsze trendy w modzie mieszały się z tradycją. Przyjście do Kręgu było doskonałą oakzją dla narzeczonych, którzy jeszcze nie zdecydowali się w jakich okolicznościach chcą się pobrać.
     22 marca największy w regionie klub rozrywkowy Białostocki Klub Rozrywki Krąg zamienił się w prawdziwy wybieg mody ślubnej. Podczas II Targów Ślubnych i imprez okolicznościowych, największej w północno - wschodniej Polsce imprezie poświęconej organizacji wesel i ślubów, prezentowała się zaskakująca liczba kilkudziesięciu wystawców. Każdy miał coś oryginalnego do zaoferowania.
     Niedzielne popołudnie spędzone na Targach Ślubnych nie mogło być nieudane. Wielu wystawców prezentowało nie często spotykane na weselach usługi.
     Podczas trwania Targów odbyło się wiele konkursów dla narzeczonych z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich były na przykład bony na zakup sukni ślubnych, czy chociażby darmowy makijaż.
     Trendy w makijażu zmieniają się z sezonu na sezon. Tej wiosny dominować będzie ekstrawagancja.
     W trakcie trwania tej wielkiej imprezy można było oderwać się na chwilę od codziennych problemów i posłuchać występów zespołów muzycznych prezentujących muzykę disco.
     Do pięknej sukni ślubnej, a także makijażu nie może zabraknąć biżuterii.
     II Targi Ślubne były połączone także z cykliczną imprezą dla wszystkich fanów staroci. Była to czwarta niedziela miesiąca, a więc Giełda Staroci, która odbyła się na placu przed Kręgiem. Tym razem każdy, kto nie zdążył wejść jeszcze do budynku mógł nabyć archaiczne przedmioty, które można było samemu odrestaurować, bądź inne, całkiem sprawne. Tak jak w każdą niedzielę w samo południe na sali niebieskiej Kręgu odbyło się Karaoke z Radiem Jard dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi próbowali swoich sił, śpiewając polskie dobre przeboje.
     II Targi Ślubne i imprez okolicznościowych przyciągnęły bardzo wielu białostoczan. Organizatorzy zapewniają, że nie była to ostatnia tak duża impreza.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.