Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
piątek, 21.09.2007
    Sezon letni powoli dobiega końca. Kazdy z nas powinien znaleźć więc odpowiedni sposób na spędzanie wolnych chwil. Najlepszy jest oczywiście czynny wypoczynek.
     Nieco starsi nastolatkowie kończą już prace na działkach. W związku z tym mają coraz więcej wolnego czasu. Latem spędzali na swoich działkach prawie całe dnie. Teraz również nie powinni zapominać o tym, aby czynnie wypoczywać.
     Jak powszechnie wiadomo muzyka i taniec są doskonałym sposobem na dobry humor i poprawe kondycji. Doskonale zdają sobie z tego sprawę osoby, które systematycznie przychodzą na specjalne wieczory taneczne organizowane w lokalach firmy "Jard".
     Wielu nieco starszych nastolatków już cyklicznie przychodzi na takie imprezy bo jak sami twierdzą, jest to doskonały sposób m.in. na utrzymanie dobrej formy a przy okazji odpoczynek. Taniec to również doskonała i sprawdzona recepta na stres. Białostocki klub rozrywki Krąg imprezy taneczne organizuje 4 razy w tygodniu. W każdy czwartek o 17:00 i w każdą niedzielę o godz. 16:00 rozpoczynają sie wieczorki taneczne dla nieco starszych nastolatków. W piątki od 18:00 "Wieczorki taneczne z niespodzianką na słodko". Natomiast w każdą sobotę od godz. 20:00 w "Kręgu" odbywają się potańcówki. Na wszystkich imprezach gra zespół muzyczny. Patronat medialny sprawują Media JARD i Tv Białystok.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.