Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 21.04.2008
    Kiludziesięciu wystawców z Polski (szczególnie północno-wschodniej), Białorusi (Grodna) i Litwy (Mariampola) przybyło na Targ Wiosenny zorganizowany na placu przed Klubem Rozrywki "Krąg. Impreza odbyła sie pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego.
     Na targu można było nabyć także zdrową żywność. Szczególną popularnością cieszyły się wyroby kuchni regionalnej takie jak kiszka ziemniaczana, kiełbasa palcówka, miody, ciasta, chleby litewskie, sery narwiańskie czy sery korycińskie.
     Podczas imprezy został przeprowadzony konkurs na najciekawsze stoisko. Organizatorzy I miejsce przyznali państwu Agnieszce i Tomaszowi Radłowskim z Kruszewa
     II miejsce zdobyło Stowarzyszenie Pracy Twórczej z Ciechanowa.
     a III - Pasieka Warmińska z Ornety. Wyróżnienie otrzymała także pani Genowefa Sokół z Kruszewa. Wszystkim smakoszom produktów regionalnych przypominamy, że już w najbliższą niedziele, 27 kwietnia przy Kręgu odbędzie się Jarmark cudów połączony z Dniem Kiszki Ziemniaczanej. W tym dniu odbędzie sie także giełada staroci.

 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.