Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 19.03.2007
     Zakupy ekologicznej żywności bez konserwantów i pogawędki z producentami stały się już niemal rytuałem niedzielnych przedpołudni wielu mieszkańców Białegostoku. Coraz częściej pojawiają się też kolekcjonerzy bibelotów i oryginalnych pamiątek
    Niedzielny Jarmark Cudów wpisujący sie doskonale w tradycję kolorowych jarmarków Podlasia doczekał się juz stałego grona wystawców co tydzień przywożących specjały kuchni regionalnej cieszące podniebienie białostoczan. Tradycyjne pieczywo bez konserwantów czy pysznie pachnące wędliny jak zwykle ściągają do hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krag wielu białostoczan. Oprócz pysznych wędlin na jarmarku jak zwykle nie zabraknie nagradzanych wielokrotnie miodów z okolic Sokółki, sławnych już chyba w całej Polsce serów korycińskich czy domowych wypieków. Na jarmarku obok cotygodniowej oferty kulinarnej pojawiają się coraz chętniej kolekcjonerzy bibelotów i wydawcy oryginalnych białostockich pamiątek - lekcji historii. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich białostoczan, którzy chcą pozbyć się dobrych ale niepotrzebnych już rzeczy i zapewniają bezpłatne miejsca na stołach.

 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.