Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Środa, 23 maj 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
poniedziałek, 18.04.2005
    W dniach 15-17.04.05 w Kompl. Hotelowym "Nad Zalewem" w Wasilkowie spotkali się studenci zrzeszeni w AISEC - największej międzynarodowej organizacji studenckiej. W ramach przeprowadzonej w Wasilkowie Ogólnopolskiej Konferencji OPS polscy studenci przygotowywali się do wyjazdów na praktyki w ramach Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk. Wcześniej wszyscy delegaci pomyślnie przeszli rekrutację niezbędną do udziału w tym programie. Oddzielna ścieżka treningowa przewidziana jest dla aktywnych członków AISEC, którzy wyjadą poza granice Polski i swoim doświadczeniem będą wspomagać zagraniczne Komitety Lokalne AISEC.
     W konferencji uczestniczyło ponad 300 osób z całej Polski. Nie zabrakło również studentów z zagranicy odbywających praktyki w Polsce. Dzięki udziałowi w konferencji uczestnicy mogli nie tylko poznać zadania czekające ich na praktykach, ale również zmniejszyć szok kulturowy jaki może spotkać ich na innych kontynentach. Wieczorami nie zabrakło okazji do bliższego poznania i wyśmienitej zabawy w gościnnych obiektach Kompleksu Hotelowego "Nad Zalewem". W ramach tzw. "global village" czyli globalnej wioski studenci z różnych stron świata mogli pochwalić się odrębnością swoich kultur i zachęcić do bliższego poznania swoich rodzinnych stron.
     Konferencja stała się również znakomitą okazją do ukazania walorów naszego regionu gościom i uczestnikom konferencji. Studentom niezwykle przypadły do gustu warunki w Kompleksie Hotelowym "Nad Zalewem". Wiosna na Podlasiu przywitała ich słoneczną pogodą i śpiewem ptaków. Wyjeżdżając z Wasilkowa zapewniali, że będą chcieli wrócić tu jak najszybciej i pochwalić się przed swoimi gośćmi z zagranicy urokami tego zakątka Podlasia.

 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.