Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
piątek, 15.06.2007
    Błyszczące fryzury i makijaże, kolorowe stoje i perfekcyjna choreografia - tym charakteryzują uczestnicy każdego Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego. Już po raz 22-gi do Wasilkowia przyjechało kilkuset młodych tancerzy z Polski i zza granicy aby zaprezentować swoje umiętności taneczne. Te największą na Podlasiu imprezę już od ponad 10-u lat organizuje P.W. Jard.
    Tradycyjnie festiwal odbywa sie w kompleksie hotelowym "Nad Zalewem". Do Wasilkowa przyjechali tancerze między innymi z takich miast jak: Konstantynów Łodzki, Białogard, Szczecin, Wiązowna, Człuchów, Legnica, Lębork, Przyszów, Koszalin, Międzyrzecz, Gdańsk, Zamość, Inowrocław, Piła, Ostrów Mazowiecka, Gorzów Wielkopolski, Łomża, Warszawa i Białystok oraz z Estonii.
    
     Impreze prowadzi Wojciech Kuczyński prezenter i dzienniakrz Jard Media.
    
     Celem festiwalu jest między innymi wymiana doświadczeń i konfrontacji dorobku artystycznego
    
     Dzieci i młodzież prezentują się w takich kategoriach jak disco, hip hop, elektric booge, break dance, street dance show, inne formy tańca oraz free style. Występują soliści, duety, mini formacje i formacje w czterech grupach wiekowych: do lat 8-śmiu, do lat 11-u, do lat 15-u i powyżej lat 15. Zmagania uczestników festiwalu ocenia profesjonalne jury:
    
     Przewodniczący Jan Kwiatkowski z Inowrocławia
    
     Bernadetta Ziółek z B-stoku
    
     Iwo Bruno Pomorski z Gdańska
    
     Robert Śliżewski z Warszawy
    
     Sędzia skrutiner Elena Mojsiejewa z Rosji.
    
     W piątek rozpoczęły się dwudniowe eliminacje w poszczególnych kategoriach tanecznych, natomiast w niedziele odbędzie sie finał i ogłoszenie wyników. Na zwycięzców czekają puchary, medale, szarfy, nagrody rzeczowe i wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.