Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Środa, 23 maj 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
wtorek, 12.07.2005
    Radio Jard 89,2 FM rozpoczęło swoją działalność na falach eteru 9. lipca 1997 roku. Wkrótce słuchacze pokochali wyjątkową muzykę, rodzinną atmosferę i głosy prezenterów. 10 lipca 2005 wszyscy spotkali się, aby świętować 8. urodziny swojej ulubionej rozgłośni.
     Na urodzinowy festyn przed Klubem Rrozrywki "Krąg" przybyło kilkanaście tysięcy sympatyków Radia Jard. Uroczystego otwarcia festynu dokonał własciciel firmy i Radia Jard - inż. Jarosław Dziemian. Z urodzinowymi życzeniami przybyło również wielu znakomitych i dostojnych gości m.in. dyrektor Departamentu Reklamy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - Michał Fijałkowski. Uczestnicy imprezy urodzinowej bardzo chętnie brali udział w konkursach przygotowanych i prowadzonych przez prezenterów Radia Jard. Nie zabrakło także autografów i wspomnień, atrakcji dla najmłodszych, a także pysznego tortu urodzinowego z wieeeelkimi ośmioma świeczkami. :)
     Na festyn urodzinowy zaproszono wielu ulubionych wykonawców, na których słuchacze Radia Jard wcześniej głosowali na antenie. I tak urodziny uświetniły: zespół "Zorka", zespół "Poparazzi", Elena Kwiatkowska z zespołem "Za No Za", Marzena Brzóstowicz z zespołem oraz formacja "Twins". Duży aplauz publiczności wzbudził także śpiewający i grający na gitarze Krzysiek Gregorkiewicz - na codzień pracownik Jardu.
     Gościem specjalnym i gwiazdą imprezy był zespół "Ivan i Delfin". Wokalista zespołu - Ivan Komarenko, znany jest wszystkim fanom serialu "M jak miłość", gdzie gra rolę Saszy a zespół "Ivan i Delfin" kojarzy się wszystkim z wielkim przebojem - "Czarne oczy", który oczywiście zespół odśpiewał dwukrotnie z dużym udziałem rozradowanej publiczności. Okazało się także, iż tancerki występujące z grupą na koncertach jak również manager zespołu... są białostoczanami. Wyjatkową popularność przebojów zespołu wśród słuchaczy Radia Jard lider zespołu tłumaczy zawartą w nich "słowiańską duszą", która jest szczególnie bliska mieszkańcom podlasia.
     Wszystkim słuchaczom Radia Jard serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa, życzenia i wspólną zabawę...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.