Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 12.03.2007
    Medycyna naturalna zdaniem wielu specjalistów może stanowić znakomite uzupełnienie klasycznego kontaktu z lekarzami. Bioenergoterapeuci, zielarze, sprzedawcy masujących foteli i remediów feng shui po rza czternasty przedstawili mieszkańcom naszegomiasta szereg niekonwencjonalnych sposobów na poprawę zdrowia i samopoczucia.
    
     Tuż przy wejściu do sali wystawienniczej zwiedzających kusiły niezwykle wygodne fotele. Jak się okazało ich przeznaczeniem nie jest tylko wyłacznie możliwośc wygodnego surfowania w Internecie, ale potrafią nieźle nas wymasować. To bardzo bezpośredni sposób wpływania na poprawę naszego zdrowia. Jeśli w zbyt małym mieszkanku taki fotel po prostuu się nie zmieści, można było kupić ziołowe mieszanki, które choć niepozorne potrafia pomagać na bardzo wiele dolegliwości.Czasami wystarczy tylko w specjalny sposób pomasować stopy czy ręce a już nasz organizm powinien odczuć radykalną odmianę.Odwiedzając Targi można naocznie się przekonać, że pozornie niezwykłe przedmioty i tajemniczo brzmiące nazwy kuracji sa tak naprawdę przeznaczone dla zwykłych ludzi i wystarczy odrobina dobrej woli żeby przynajmniej spróbować pomóc swojemu organizmowi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.