Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 11.06.2007
    Przedsiębiorstwo Wielobranzowe Jard zakupiło 200 piłek nożnych. Będą one nagrodami dla szkół, które biorą udział w imprezach organizowanych w firmie Jard oraz w imprezie z cyklu "Zostań Ronaldinho Podlasia". Pod takim hasłem wszyscy młodzi miłośnicy piłki nożnej mają okazje co niedziele w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krąg zaprezentować swoje umiejętniości techniczne. Najlepsi w zawodach otrzymają atrakcyjne nagrody. Będą to m.in. radiomagnetofony, dvd i kino domowe . Patronat nad imprezą sprawuje prezydent Białegostoku oraz poseł na Sejm RP a zarazem były trener kadry narodowej i Jagiellonii Białystok - Janusz Wójcik.
    
     Akcja organizowana przez białostockie Radio jard 2 ma zachęcić młodzież do gier i zabaw z piłką, a przede wszystkim do oderwania się od komputera i telewizora i spędzenia czasu z rówieśnikami na świeżym powietrzu. W zawodach uczestniczyć mogą dzieci i młodzież, które zgłoszą się w dniu imprezy. Trzeba mieć ze sobą legitymacje szkolną.
    
     Uczestnicy konkursu mogą wykazać się w trzech konkurencjach: żonglerce piłki nogą i głową oraz stylem dowolnym bez uzycia rąk. Jurorami, skrzętnie notującymi czasy poszczególnych zawodników byli prezenterzy dziecięco- młodzieżowego radia Jard 2 - główny prowadzacy Kacper Trzeszczkowski oraz Kuba Pogorzelski.
    
     Rywalizacja odbywa sie w trzech kat. wiekowych do lat 11-stu, od 12-stu do 14-stu i od 15-stu do 17-stu. Za każdą konkurencję młodzi piłkarze zdobywają punkty liczące sie w klasyfikacji generlanej, która wyłoni najlepszych w danym miesiącu, zaś we wrześniu najlepsi z najlepszych walczyć będą w wielkim finale o puchar Jarosława Dziemiana.
    
     W kategorii do lat 11 już po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Daniel Żukowski ze Szkoły Podstawowej nr 49.
    
     W kategorii od lat 12-stu do 13-stu najlepszy wynik uzyskał Grzegorz Lewkowicz- uczen SP nr 15. Natomiast w kategorii od lat 14 do 17 zwyciężył Grzegorz Kogaczewski z Publicznego Gimnazjum nr 9.
    
     Każdy z nich otrzymał piłkę z logo radia Jard oraz inne nagrody. W niedzielę, 10 czerwca odbył się również finał miesiąca maja.
    
     Puchar w kategorii do lat 11 otrzymał Daniel Żukowski, a w kategorii do lat 13 Paweł Kasperiuk.
    
     Obu piłkarzom gratulujemy.
    
     Przypominamy, kolejna impreza z cyklu "Zostań Ronaldinho Podlasia" już w niedziele, 17 czerwca.
    
     Oto wyniki spotkania z dnia 10.06.2007 r.:
    
     W kategorii do lat 11
     1. Daniel Żukowski SP 49
     W kategorii od lat 12 do 13
     1.Grzesiek Lewkowicz SP 15
     2.Paweł Kasperiuk SP 45
     3.Mariusz Czetyrko SP 15
    
     W kategorii od lat 14 do 17
     1.Grzesiek Kogaczewski PG 9
     2.Michał Turlik PG 15
     3.Rafał Kogaczewski PG 9
    
     Rozdaliśmy również puchary za maj:
     W kategorii do lat 11 puchar otrzymał Daniel Żukowski
     W kategorii do lat 13 puchar otrzymał Paweł Kasperiuk.
    
     Gratulujemy!

 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.