Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 11.06.2007
    Regionalne pieczywo, swojskie wędliny, miody, sery oraz wyroby rękodzieła ludowego to tylko niektóre z wyrobów jakie można było kupić na niedzielnym jarmarku cudów połączonym z targiem turystycznym. Impreze zorganizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD. Honorowy patonat objął starosta powiatu białostockiego Wiesław Pusz.
    
     Już po raz kolejny w ramach imprez Kolorowe Jarmarki Podlasia na placu przed Klubem Rozrywki Krąg odbył sie Jarmark cudów połączony z Targiem Turystycznym. Były tam stoiska wystawowe połączone z degustacją i sprzedażą m.in. regionalnego pieczywa, swojskich wędlin, miodów i serów. Każdy znalazł coś dla siebie.
    
     Na targu nie zabrakło też wakacyjnych ofert biura podrózy. Jak powiedziała nam Magdalena Matys z białostockiego Centrum Edukacyjno-Turystycznego w tym roku popularne są wyjazdy do Egiptu, Tunezji lub Turcji
     Jeżeli ktos woli wypoczywać na łonie natury, może skorzystać z oferty kwatery agroturystycznej "Pod wierzbą" państwa Alicji i Jana Miastkowskich z Tykocina.
    
     Na stoisku firmowym Jardu i sklepu „Swojak” można było kupić potrawy kuchni regionalnej takie jak pierogi, kiszka czy babka ziemniaczana. Jedną z atrakcji imprezy był również występ zespołu Mirage.
     Konkurs na najciekawsze stoisko wygrał Powiatu Białostockiego. Kolejny jarmark cudów odbedzie w niedziele, 17 czerwca a dodatkowo w ramach cotygodniowych imprez „Kolorowe Jarmarki Podlasia” w każdą trzecią niedziele miesiąca Jarmark Cudów oraz Jarmark Staroci odbywają sie również w kompleksie Nad zalewem w Wasilkowie.
    

 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.