Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Środa, 23 maj 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
niedziela, 11.03.2007
     Kilkanaście białostockich kobiet sukcesu zdecydowało się w zupełnie nietypowy sposób spędzić przynajmniej fragment Dnia Kobiet. Zdecydowały się i to dosłownie chwycić za broń i strzelać o "Złoty goździk".
     Co łączy szefową Urzędu Skarbowego, mistrzynię świata w fitness, prezenterkę telewizyjną i urzędniczkę z magistratu? To kobiety sukcesu, które na co dzień udowadniają, że słaba płeć potrafi świetnie radzić sobie w dziedzinach zarezerwowanych dotąd dla mężczyzn. Tym razem panie postanowiły pokazać na co je stać na strzelnicy. Kilkanaście przebojowych białostoczanek, uzbrojonych w broń palną, stanęło do rywalizacji o prestiżowy i wyjątkowy laur. I trzeba przyznać, że każda z pań radziła sobie na strzelnicy UKS Kaliber po prostu wyśmienicie. Ale jak to na zawodach sportowych bywa - miejsce pierwsze może być tylko jedno. Joanna Gołębiewska pewną ręką i sokolim okiem wystrzelała 94 punkty i to właśnie w jej ręce trafił złoty goździk i to ona zajęła najwyższe miejsce na podium.
     Nie mniej celnym okiem wykazała się znana dobrze z telewizyjnych ekranów dziennikarka TVB Magdalena Gołaszewska. Wystrzałowa kobieta mediów bardzo życzliwie potraktowała tak wyjątkowy pomysł na spędzenie swojego bądź co bądź święta. Jednak sukcesy w strzelectwie nie pojawiają się od razu. Panie przyznały się nam, że przed zawodami pojawiły się już na strzelnicy przy Grunwaldzkiej. Dobrym duchem spędzenia Dnia Kobiet na sportowo był oczywiście nieoceniony propagator strzelectwa sportowego na Podlasiu i wychowawca najlepszych strzelców w regionie Włodzimierz Aleksiejuk. To właśnie prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Kaliber z uporem szuka każdej okazji, by zaszczepić białostoczanom miłość do huku wystrzałów i trafiania prosto do celu. Po takim Dniu Kobiet z pewnością większość z pań jeszcze nie raz powróci na strzelnicę bo strzelectwo sportowe naprawdę wciąga, a nasi białostoccy trenerzy życzliwie traktują każdego, kto tylko zechce poświęcić się treningom bez względu na wiek i oczywiście płeć.

 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.