Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 08.08.2007
    Obecnie zalecaną przez ministerstwo zdrowia jest dieta śródziemnomorska zbudowana na kształt piramidy, składającej się z produktów zbożowych, warzyw, owoców, ograniczonej ilości produktów zwierzęcych, mięsa, jaj, minimalnej tłuszczów i słodyczy. Jest to dieta wysokowęglowodanowa.
     Dieta śródziemnomorska jest powszechnie uważana za zdrową przez większość ośrodków naukowych zajmujących się kwestiami zdrowego odżywiania. Dieta ta jednak jest coraz bardziej krytykowana z naukowego punktu widzenia i proponuje się dokonanie dość istotnych zmian w tym modelu żywienia, w oparciu o coraz bardziej przekonujące wyniki najnowszych badań naukowych. Od właściwego odżywiania wiele zależy. W związku z tym powinniśmy dokładnie przygotowywać swój codzienny jadłospis.
     Właściwa dieta to 90% sukcesu jeżeli chodzi o odchudzanie, lepsze samopoczucie i oczywiście zdrowy a także atrakcyjny wygląd. Istnieja też specjalne preparaty odchudzające, które można było kupić na ostatnich targach medycyny naturalnej zdrowia i urody w klubie rozrywki KRĄG. Natomiast zdrową i ekologiczną żywność możemy kupić codziennie w sklepie Swojak przy Kręgu.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.