Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
środa, 07.11.2007
    Niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia największego na Podlasiu XXIII Międzynarodowego Festiwalu Tańca Młodzieżowego, który w najbliższy weeekend odbędzie się w Kompleksie Nad Zalewem w Wasilkowie. Przygotowania do tej imprezy są już na finiszu.
     Codziennie do siedziby organizatora festiwalu tańca młodzieżowego docierają setki zgłoszeń z Polski i zagranicy. Aktualnie dane są już wprowadzane do systemu komputerowego. Czasu do rozpoczęcia imprezy jest już naprawdę niewiele. Osoby odpowedzialne za jej przygotowani starają się już dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wiadomo, że nie będzie to jednak zbyt łatwe, bo póki co karty zgłoszeń ciągle napływają. Z wiarygodnych źródeł wiemy jednak, że do piątku prace organizacyjne na pewno zostaną zakończone, tak, aby w piątek impreza mogła wystartować na dobre. W tegorocznym największym w regionie- XXIII festiwalu udział wezmą zawodnicy z takich miast jak: Łowce, Lębork, Zgierz, Olsztyn, Tarnów, Białe Błota, Siedlce, Lublin, Białogard, Wiązowna, Białystok, Briańska i Sankt-Petersburg. Zmagania na parkiecie Komplesu Nad Zalewem w Wasilkowie przez 3 dni od 9 do 11 listopada oceniać będzie jury w składzie: sędzie główny i przewodniczący komisji sędziowskiej- Jan Kwiatkowski z Inowrocławia, Aleksander Azarkiewicz z Łodzi, Maciej Remiszewski z Olsztyna oraz sędzie skrutiner Andrzej Kieroński z Białych Błot. Sponsorami imprezy są natomiast: Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Sieć supermarketów papierniczych Rebis, Makro w Białymstoku, Julita Kobuz - okręgowy manager sprzedaży AVON Cosmetics Polska, REDPP.com oraz Hajtech Komputery. Patronat medialny sprawują natomiast Jard Media i Tv Białystok.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.