Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziałek, 10.03.2008
    Co roku z okazji Dnia Kobiet panie wybierają najprzystojniejszego Mężczyznę Białegostoku. W tym roku serca publiczności zdobył osiemnastoletni Artur Kasperczuk i to on pojedzie na gorącą wyspę Teneryfe. Główną nagrodę ufundowła pani Maria Mączyńska - dyrektor warszawskiego biura podróży Span Travel.
     W białostockim klubie rozrywki Krąg po raz kolejny z okazji Dnia Kobiet odbyły sie Wybory Mężczyzny Białegostoku. O tytuł ten rywalizowało 9 kandydatów. Panowie zaprezentowali sie w strojach wieczorowych, dyskotekowych i kąpielowych.
     Każdy z nich starał się przekonać zgromadzoną w "Kręgu" żeńską publiczność do tego, że to właśnie on powinien otrzymać tytuł Mężczyzny Białegostoku.Jedni opowiadali anegdoty, inni śpiewali piosenki a jeszcze inni prezentowali swe wdzięki podczas wyjątkowego tańca.
     Ostatecznie serca pań zdobył Artur Kasperczuk i to on został "Mężczyzną Białegostoku 2008". Zwycięzca ma 18 lat i 178 centymetrów wzrostu. Uczy się w IX LO w Białymstoku. Interesuje się mot.oryzacją, sportem oraz muzyką. Lubi też podróże. Zapewne w te najbliższą uda sie na gorącą wyspę Teneryfe.Do udziału w wyborach namówił go starszy brat Mariusz, który także ubiegał się o ten zaszczytny tytuł.
     Artur zdradził nam, że marzy o karierze modela. Być może teraz jego marzenie się spełni czego oczywiście mu życzymy.
     Atrakcją imprezy był też pokaz tańca brzucha w wykonaniu białostockiej grupy Studia Dancing Stars. Gościnnie wystąpiły również zespoły: Mega Dance, Adam Band, Masters, Efekt oraz gwiazda wieczoru i królowa disco polo Etna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.