Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
niedziela, 03.05.2009
    Pit Bull Show w Kompleksie nad Zalewem. 2 i 3 maja w Kompleksie Nad Zalewem w Wasilkowie odbyła się piąta edycja imprezy kynologicznej pod hasłem Pit Bull Show. Zawody te otworzyły sezon startowy psów rasy American Pit Bull Terrier i American Staffordshire Terrier.
     2 i 3 maja w kompleksie Nad Zalewem w Wasilkowie odbyła się kolejna impreza z cyklu Pit Bull Show. W imprezie wzięły udział psy typu bull.
     Do kompleksu Nad Zalewem zjechało bardzo wielu miłośników i opiekunów tych psów. Była to okazaja do zaprezentowania przybyłym swoich pupili, ale także spróbowania ich sił w wielu bardzo obco brzmiących konkurencjach. Psy brały udział w takich dyscyplinach jak weight pull sprint- przeciąganie roweru trójkołowego na czas, himp jump- skok do gryzaka wzwyż, czy chociażby weight pulling, czyli przeciąganie ciężarów. Organizatorzy spodziewali się dużego zainteresowania. Właściciele psów jak i ich miłośnicy nie zawiedli.
     Niesamowicie wyglądające zawody dawały wiele do myślenia. Psy rasy bull są jedną z najsilniejszych ras. Ich uścisk może mieć siłę do kilku ton. Podczas zawodów nie brały udziału psy poniżej 9 miesięcy.
     Na imprezie z cyklu Pit Bull Show wzięło udział wielu opiekunów z całej Polski.
     Każda z tych wielu konkurencji miała bardzo widowiskowy charakter. Właściciele psów mogli również kupić dla swoich czworonogów zabawki, w tym gryzaki. Ze względu na dogony dojazd i odpowiednie warunki, organizatorzy zapewnili, że kolejna edycja zawodów Pit Bull Show również odbędzie się w kompleksie Nad Zalewem w Wasilkowie.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.