Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
czwartek, 02.11.2007
    Radio Jard od wielu lat organizuje różne konkursy piękności. Dzięki takim imprezom już nie jedna białostoczanka rozpoczęła karierę fotomodelki. Najbliższy konkurs piękności odbędzie się w sobotę ósmego grudnia w białostockim klubie rozrywki KRĄG. Tym razem będą to wybory Mikołajkowej Miss Radia Jard 2007.
     Konkursy Miss Świata rozgrywane są od 1951 roku. Po raz pierwszy Miss Polonia wybierano w naszym kraju już w 1929 roku. Zanim młode i urodziwe dziewczęta z regionu trafią przed oblicza groźnych komisji kwalifikacyjnych, a później staną w blasku jupiterów już ósmego grudnia mają szansę zaprezentować swoją urodę i wdzięk w trakcie wyborów Mikołajkowej Miss radia Jard. Tym razem piękne damy pokażą się publiczności w strojach wieczorowych. Później dadzą się zapewne poznać jako władcze i wyrachowane biznes woman. Jak zapowiadaja organizatorzy, nie zabraknie również prezentacji w strojach kapielowych. Tradycyjnie w ostatnim pokazie kandydatki wyjdą na scenę w mikołajkowym przebraniu. Między kolejnymi wyjściami białostockich piękności, odbędą się występy artystyczne i konkursy dla publiczności. W tym roku wybory Mikołajkowej Miss odbęda się w sobotę, 8 grudnia w białostockim Kręgu. Udział w wyborach mogą wziąć panie w wieku od 16-u lat. W programie przewidziano prezentacje kandydatek, wystepy zespołów artystycznych, konkursy dla publiczności oraz wspaniałe nagrody. Impreza rozpocznie sie o 20-ej. Zgłoszenia przyjmowane są do końca listopada w recepcji Hotelu Turkus, przy Al. Jana Pawła Drugiego 54. Informacje udzielane są pod nr tel. 66 28 115. Już teraz wiadomo, że jury, jak zwykle, nie będzie miało łatwego wyboru, ponieważ uczestniczki tego typu imprez z niezwykłą gracją poruszają się po scenie i na wybiegu, choć większość z nich przeważnie po raz pierwszy w swoim życiu ma okazję zaprezentować się w takim miejscu na oczach ogromnej rzeszy publiczności. Nowa Miss, którą wybierzemy 8-go grudnia w Kegu będzie nam królowała przez cały rok 2008-my. Nie ulega też watpliwości, że odwiedzi naszą redakcję i udzieli wywiadu telewidzom Tv Jard i słuchaczom radia Jard i radia Jard II. Wówczas z pewnością będzie się można dowiedzieć o niej nieco więcej, bo w końcu trzeba lepiej poznać królową własnego miasta, a my na pewno to państwu umożliwimy :-)
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.