Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
poniedziłek, 02.07.2007
    Nie lada gratka dla miłośników "czterech kółek".
     Niedziela upłynęła w Białymstoku pod znakiem motoryzacji. Na placu przed Klubem Rozrywki Krąg zaroiło się aż od samochodów i innych środków transportu. Miłośnicy nowoczesnych aut przybyli aby podziwiać swoje ulubione modele oraz poznać jeszcze lepiej ich możliwości techniczne.
    W niedzielne przedpołudnie pod eskortą policji ulicami Białegostoku przejechała kolumna pojazdów. Tworzyły ją przde wszystkim samochody prezentowane podczas salonu samochodowego Moto Show 2007. Po kilkunastominutowej przejażdżce budzącej prawdziwy zachwyt wśród białostoczan, auta wróciły z powrotem na plac przed Klubem Rozrywki Krąg i wówczas rozpoczęła się prezentacja nowoczesnych samochodów wysokiej klasy. Zwiedzający mogli podziwiać ople, szewrolety, hondy, hyandaje oraz samochody marki mitsubishi. Przedstawiciele dealerów bardzo chętnie opowiadali o prezentowanych eksponatach. Wymieniali ich atuty i udzielali informacji wszystkim zainteresowanym kupnem "czterech kółek".
    Oprócz samochodów pojawiły sie również skutery. To jeden z ulubionych srodków transportu młodych ludzi, którzy lubią czuć powiew wiatru podczas podróży.
    Młodzi miłosnicy motoryzacji siedząc za kółkiem prawdziwego samochodu marzyli o tym, aby móc jak najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy i kupić jedno z aut eksponowanych na placu przed Kręgiem.
    Organizatorzy Moto Show 2007 już teraz zapowiadają kolejną edycję salonu motoryzacyjnego. Na dłuższą relację z tej imprezy zapraszamy już wkrótce do Tv Jard.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.