Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
niedziela, 02.05.2010
    Tegoroczna Majówka z Radiem JARD była niewątpliwie bardzo udana. Mimo nie do końca sprzyjającej pogody, setki osób zgromadziły się w niedzielę na placu przed Klubem Rozrywki Krąg, aby wziąć udział w naszej imprezie plenerowej.
     Rozpoczął ją występ zespołu Narwa z Hajnówki. Wykonywane przez niego przeboje, od razu porwały do końca wielu uczestników majowego festynu. Na scenie pojawił się także zespół Server. W niedzielę poznaliśmy również laureata konkursu SMSowego, w którym nagrodą główną była wysokiej klasy kosiarki. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do pana Zbigniewa z Białegostoku. Szczególnie na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Ciekawą formę aktywnego wypoczynku prezentowało Stowarzyszenie Sportów Alternatywnych, Turystyki i Rekreacji Integra. Dzieci bardzo chętnie uczyły się jazdy na trikke. Wbrew pozorom nie było to wcale takie trudne. Wielu chętnych wzięło udział w mini turnieju speed badmintona. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny. Najmłodsi uczestnicy majówki z radiem JARD najczęściej wybierali przejażdzki na kucykach oraz ustawiali się w kolejce do stoiska oferującego kreatywne malowanie twarzy. Dorośli również nie narzekali na brak atrakcji. Jednym z punktów niedzielnej imprezy był pokaz iluzji w wykonaniu Karola Sanetti. W międzyczasie każdy zainteresowany mógł spróbować pysznych dań z grilla oraz podlaskich specjałów kulinarnych, wśród których najpopularniejsza była oczywiście kiszka ziemniaczana serwowana na gorąco. (kucz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.