Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
środa, 01.08.2007
    Wróżka prawdę ci powie... Prawie każdy z nas chciałby poznać swoją przyszłość. W tym celu przeważnie czytamy horoskopy. Niektórym jednak to jednak to nie wystarcza. Dlatego odwiedzają oni wróżki, aby uzyskać informacje, na których im zależy.
     Ileż to razy zadawaliśmy sobie pytanie: jak powinnismy rozwiązać trudny problem oraz jak uniknąć niekorzystnych zdarzeń. Wróżki przepowiadają przyszłość patrząc w szklaną kulę a także rozkładając talie kart. Miejsca, w których przyjmują swoich klientów są niezwykle magiczne i panuje w nich wyjątkowa atmosfera. W specyficzny sposób zostało też zaaranżowane stoisko wrózki Otylii, która była jednym wystawców XV letnich targów medycyny naturalnej zdrowia i urody.
     Mówieniem o przyszłości zajmują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. W niedzielę w hali namiotowej przed kręgiem mogliśmy również spotkać wróżbitę Adama.
     Kolejna okazja do spotkania z wróżkami i wróżbitami, a także specjalistami od różnych dziedzin medycyny naturalnej będzie w dniach 13 i 14 października. Wówczas w KRK odbedą się 16-ste targi medycyny naturalnej, zdrowia, urody i żywnosci ekologicznej organizowane przez firme Jard.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.