Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Archiwum imprez
wtorek, 01.01.2008
    Jedni Nowy Rok przywitali w domu przed telwizorem, inni sylwestra spędzlili na kameralnych przyjęciach, ale byli też tacy, którzy życzenia składali sobie na wielkich sylwestrowych balach w restauracjach P.W. Jard.
     Najwięcej bali sylwestrowych jak co roku na Podlasiu zorganizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jard. Do białego rana muzyką rozbrzmiewał największy w regionie lokal przeznaczony specjalnie do tańca czyli Klub Rozrywki Krąg. Na każdym balu gości witały oszałamiająco pięknie przystrojone, uginające się pod ciężarem smakołyków podlaskie stoły. Każdy z balowiczów w myśl staropolskiej zasady gościnności mógł z nich korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń. Ale w taką noc obok pysznych przekąsek, dymiacych gorących dań i chłodzących napojów najważniejsza jest muzyka i wspólna zabawa.
     W Klubie Rozrywki Krąg bawiono się aż w czterech odświętnie zaaranżowanych salach. Do tańca porwał wszystkich dobrze znany białostoczanom zespół Akonto.
     W kompleksie Nad zalewem w Wasilkowie także można było wyszaleć się na parkiecie, który widział już niejedne popisy tancerzy przyjeżdżających na organizowane dwa razy do roku festiwale tańca. Tu także stoły uginały się od najróżniejszych pyszności a do tańca grał zespół Panama.
     Tradycyjnie już na kilka tygodni przed Sylwestrem zabrakło miejsc w restauracji hotelu Turkus. Dobrze znany białostoczanom lokal w każdy piątek i sobotę na dansingach gromadzi pokaźną grupkę tancerzy. W Sylwestra, podobnie jak i w całym karnawale atmosferę na sali podgrzewał zespół Akustyk.
     W historycznych murach Zajazdu Dworek bawili sie Podlasianie w każdym wieku. Tutaj sylwestrową, przebojową muzyke prezentował didżej. Podobnie było restauracji "Turystyczny" przy Podlaskim Centrum Medycznym.
     Białostoczanie chętnie spędzają też sylwestrową noc i Nowy Rok poza miastem. Niektórzy wybrali dobrze znany z organizacji imprez integracyjnych, ognisk i kuligów zajazd Wiking gdzie po raz kolejny grał zespół Kors and Relax.
     Osoby, które chciały powitać Nowy Rok w kojącej ciszy Puszczy Knyszyńskiej wybrały szampańską zabawę w zajeździe Leśny w Czarnej Białosotockiej. Tutaj wszystkich gości na parkiet porwał zespół Vexel.
     Ale nie tylko tańcem, jadłem i napitkiem żyli goście wszystkich sylwestrowych bali zorganizowanych przez P.W. Jard. Wodzireje wybierali króla i królową balu i namawiali gości do udziału w licznych, zabawnych konkursach.
     Nowy 2008 Rok ma być lepszy od minionego. Zapewniła nas o tym wróżka Elleni.
     Fantastyczne zabawy sylwestrowe z pewnością jeszcze nie raz powrócą we wspomnieniach. A już 13 stycznia w Klubie Rozrywki Krąg kolejny wielki bal związany z powitaniem nowego roku - tym razem według kalendarza juliańskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.