Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


  Oferta
Catering JARD to pełen zakres usług gastronomicznych z wieloletnim doświadczeniem:
- stoły szwedzkie i zasiadane
- imprezy biesiadne (ogniska, kuligi) oraz wytworne przyjęcia
- obsługa barmańska i kelnerska
- zapewniamy cały sprzęt niezbędny do przegotowania przyjęcia
- profesjonalna przyczepa gastronomiczna
- obiady, drugie śniadania, kolacje w siedzibie firmy (dowóz gratis na terenie miasta Białystok)

Uroczystości rodzinne

- chrzciny
- komunie
- bierzmowania
- wesela
- imieniny
- urodziny
- rocznice i jubileusze
- oraz inne przyjęcia okolicznościowe
Uroczystości rodzinne spędzamy w gronie najbliższych, jednak przygotowywanie przyjęcia wiąże się z ciężką pracą, a kończy zmęczeniem. W takiej sytuacji proponujemy skorzystać z usług naszej firmy. Przygotujemy dania gorące, przekąski, przystawki, desery i napoje, zapewnimy muzykę i odpowiedni nastrój. Dzięki temu będą mogli Państwo cieszyć się spotkaniem rodzinnym, zamiast pracować nad przygotowaniami do tej uroczystości. Przyjęcie przygotujemy w każdym wskazanym przez Państwa miejscu: dom lub mieszkanie, ogród, działka rekreacyjna, a nawet polana w lesie lub miejsce nad rzeką.

Imprezy firmowe

- szkolenia
- prezentacje
- konferencje
- sympozja
- imprezy integracyjne
- targi

Wiele firm chcąc uhonorować swoich pracowników lub spotkać się z kontrahentami organizuje bankiety w swojej siedzibie. Z doświadczenia wiemy, że na takich imprezach ważne jest przygotowanie stołów tak, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich gości. Tu ważny jest nie tylko smak potraw, ale również efekt wizualny. Oferujemy także przygotowanie i obsługę poczęstunku tzw. przerwy kawowej podczas konferencji i szkoleń (napoje zimne, gorące, ciastka).

Festyny, jarmarki, imprezy plenerowe

Posiadamy profesjonalną przyczepę cateringową, ogródek (ławy, ławki, parasole), namioty, grille gastronomiczne, dystrybutory do piwa.

Proponujemy także zorganizowanie imprez w naszych lokalach. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór sal na każdą okazje i na każdą ilość osób.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.